CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Paklanki woreczki na pieluszki

Paklanki woreczki na pieluszki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi rodzice chcąc poświęcać jak najwięcej uwagi swoim pociechom bardzo cenią sobie swój czas i wygodę. Marka Paclan wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyła produkt pomocny rodzicom oraz zwiększający komfort i wygodę przy pielęgnacji dziecka - Paklanki woreczki na pieluszki.

Zdaniem młodych rodziców intensywny zapach wydzielający się ze zużytych pieluszek to problem, z którym niełatwo sobie poradzić. Szczególnie w lecie, gdy temperatury osiągają zawrotne wysokości, wyrzucanie pieluch do kosza pod zlewem ma opłakane skutki. Metod radzenia sobie ze zużytymi pieluszkami jest wiele, lecz każda kończy się koniecznością wychodzenia za każdym razem do śmietnika pod blokiem.

Z pomocą świeżo upieczonym rodzicom idzie marka Paclan, która stworzyła specjalnie dla nich Paklanki - woreczki na pieluszki. Te wytrzymałe, poręczne, dostosowane do każdego rozmiaru pieluch woreczki spełniają znakomicie swoje zadanie, zamykając nieprzyjemny zapach w swoim wnętrzu. Łatwo wiązane uszy woreczka pozwalają na jego szczelne zamknięcie, a estetyczny brzoskwiniowy kolor skutecznie maskuje zawartość. Dodatkowym ułatwieniem dla osoby przewijającej malucha jest możliwość wyciągnięcia woreczka z opakowania jedną ręką, dzięki specjalnemu systemowi pakowania. Paklanki nasączone są składnikiem neutralizującym nieprzyjemne wonie.
 

 

Woreczki na pieluszki marki Paclan to świetna propozycja dla osób, które lubią ze swoim maluchem spacerować, lub nie mają możliwości zostawienia dziecka pod czyjąś opieką kiedy muszą coś załatwić. Do niedawna młodzi rodzice z przerażeniem myśleli o wyjściu do znajomych, na zakupy, czy o wizycie u lekarza z maleństwem. Ich dzień był uzależniony od zegara biologicznego dziecka i intensywności, z jaką mały człowiek pozbywa się przetrawionych pokarmów. Kłopotem było nie tyle przewijanie w miejscach publicznych, co pozbycie się „pieluszkowej bomby”. Paklanki – woreczki na zużyte pieluszki pozbawiają nas tego kłopotu. Niezależnie od miejsca w jakim przewiniemy malucha, możemy zutylizować zużytą pieluszkę zamykając ją w woreczku, razem z brzydkim zapachem.

Cena brutto: ok. 5,50 zł/ opakowanie (50 szt.)
Dystrybucja: CeDo sp. z o.o.

 

źródło:

www.otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner