CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Wózek dziecięcy DiabloWózek DIABLO to model pochodzący z najnowszej oferty wózków dziecięcych brytyjskiej firmy Cosatto. Jedną z cech, która na pierwszy rzut oka wyróżnia model DIABLO spośród konkurencji i podkreśla jego brytyjską jakość, jest z pewnością bardzo oryginalny design, utrzymany w rokendrolowej stylistyce.

Wizualną atrakcyjność modelu, zapewniają także różnego rodzaju gadżety, takie jak: kolorowa kieszeń na telefon komórkowy, czy też mały dzwonek, który najczęściej spotykamy przy kierownicy rowerów. Model DIABLO stworzono zarówno z myślą o noworodkach (posiada cztery typy pozycji leżących), jak i o starszych dzieciach (wsparcie nóżek). Firma Cosatto dokłada wszelkich starań, by jej produkty odznaczały się najwyższą jakością materiałów, starannym, solidnym wykonaniem oraz bezpieczeństwem (np. użycie ognioodpornych materiałów). W tym celu, każdy produkt marki Cosatto, poddawany jest szczegółowym testom bezpieczeństwa (zarówno europejskim jak i międzynarodowym) i uzyskuje w nich bardzo dobre wyniki, zyskując przychylne opinie Klientów.
Wózek DIABLO jest bardzo prosty w obsłudze i lekki w prowadzeniu. Posiada funkcję składania się w tzw. „parasolkę” oraz funkcję autoblokady kół. W wyposażeniu podstawowym, model DIABLO zawiera ochraniacz przeciwdeszczowy oraz zewnętrzną saszetkę. Dodatkowo istnieje możliwość skompletowania pozostałych akcesoriów do zestawu takich jak: moskitiera, ochrona przeciwsłoneczna, zapinany na suwak ocieplacz na nogi, czy nowoczesna torba służąca do przewijania dziecka (bardzo przydatna podczas długich spacerów). Model DIABLO dostępny jest w jednej wersji kolorystycznej.

Waga – 8 kg
Wymiary – długość: 104 cm, szerokość: 38 cm

 

żródło: 

www.otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner