CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Cuddledry Baby innowacyjny ręcznik kapielowy

Cuddledry Baby innowacyjny ręcznik kapielowy 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy Cuddledry Baby - ręcznik w formie fartucha niezastąpiony podczas kąpieli noworodka i niemowlaka. Na stronie www.info-pol.com/cuddledry przedstawiono więcej rewolucyjnych produktów kąpielowych dla najmłodszych. Wszystkie zdrowe dla skóry dziecka i przyjazne środowisku, wykonane z organicznej certyfikowanej bawełny i włókna bambusowego posiadającego naturalne antybakteryjne właściwości.

The Cuddledry Baby ręcznik, produkt, który zrewolucjonizuje kąpiel noworodka, czyniac ją bezstresową i superprzyjemną zarówno dla maleństwa jak i jego rodziców.

Uszyty jest ze 100% organicznej certyfikowanej przez OCIA International i Control Union bawełny i włókna bambusowego. Użycie organicznej bawełny oznacza, że skóra malucha nie jest narażona na kontakt z toksycznymi substancjami używanymi w procesie przetwarzania zwykłej bawełny oraz umożliwia utrzymanie bardzo wysokiej jakości i luksusowej, jedwabistej miękkości.

Eco - friendly o wysokim stopniu absorbcji, szybko schnący.

Mama lub tata zakłada go na siebie jak fartuch dzięki czemu ma wolne ręce podczas kąpieli i wyjmowania maluszka z wody. W rezultacie mokry maluch zaraz po opuszczeniu wanny bezpiecznie ląduje w ramionach rodzica szczelnie otulony mięciutkim ręcznikiem.

Podwójna warstwa Cuddledry chroni rodzica przed zmoczeniem oraz bardzo szybko wchłania wodę z włosów i skóry dziecka. Naturalnie biała wewnętrzna strona ręcznika jest bardzo delikatna i przyjazna dla skóry. W dolnym rogu znajduje się kapturek chroniący główkę dziecka przed wychłodzeniem.

Produkt niezbędny dla każdego młodego rodzica umożliwiający beztroską kapiel i bezpieczeństwo maluszka.

Cuddledry zdobył ogromną popularność na rynku brytyjskim i w Europie. Wielokrotnie nagradzany: Mother and Baby Awards, Practical Parenting Best Buy, FQ Top Gear for Dads, Babyworld Mumslove. Prezentowany w programach telewizyjnych Dragons Den, BBC Breakfast oraz radiu Europa.

Rozpoznany przez Child Accident Prevention Trust jako produkt zapewniający "safer parenting" - dbający o bezpieczenstwo dziecka. Powszechnie rekomendowany przez gwiazdy sportu i rozrywki, położne, pediatrów a przede wszystkim wielu rodziców.

Cuddledry Baby dwuwarstwowy ręcznik dostępny jest w czterech kolorach: kawowy/biały, różowy/biały, niebieski/biały, naturalny biały/biały

Produkt, który musisz mieć, idealny prezent dla nowonarodzonego maluszka i jego rodziców.

 

źródło:
www.otopr.pl

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner