CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Wakacje z Kolorino

Wakacje z Kolorino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sezon wakacyjny już w pełni, a my wybieramy się na nasze szczególne - pierwsze wakacje z maluszkiem. Wymagają one szczególnego przygotowania. Aby wspólnie spędzony czas był radosny i beztroski, należy pamiętać o kilku niezbędnych rzeczach. Wtedy na pewno wspomnienia z wakacji będą kolorowe.
 

Przygotowanie wakacyjnego bagażu maleństwa zacznijmy od ubranek. Bez względu na prognozy, warto zabrać odpowiedni zapas na każdą pogodę – zarówno opalacze, cienkie koszulki, jak i cieplejsze ubranka na chłodne wieczory i deszcz. Ważne, by ubranka były przewiewne, wykonane z materiałów naturalnych i oddychających – np. z bawełny. Takie właśnie stroje, z naturalnej bawełny, modne i wygodne, na każda okazję, oferuje dzieciom Kolorino. Dzięki bezpiecznym zapięciom, dodatkowo zabezpieczonym aplikacjom, wzmocnionym szwom – są idealną propozycją dla najbardziej nawet szalejących maluszków.
Kolorinowe kolekcje, w poszczególnych liniach – np. Krab, Łąka, Zoo, Arbuz, Marynarz – posiadają wszystko, co potrzebne jest na wakacyjną wyprawę dziecka.

W czasie urlopu rodzice powinni być przygotowani na to, że w słoneczne dni dziecko będzie chciało więcej pić. Oprócz zabrania ulubionej butelki dla maluszków, większe dzieci warto zaopatrzyć w bidon lub kubek niekapek Kolorino. Dzięki nim w każdej chwili będzie można wygodnie podać orzeźwiający soczek lub herbatkę. Antypoślizgowe uchwyty kubeczka doskonale nadają się do trzymania w małych rączkach, a miękki, silikonowy ustnik jest łagodny nawet dla najbardziej delikatnej skóry. Szczelne zamknięcie sprawia, że kubek niekapek Kolorino można zabrać na każdy wyjazd bez ryzyka rozlania zawartości.

Doskonałym pomysłem będzie także zabranie kolorowej miseczki z antypoślizgowym dnem i zamykanym wieczkiem. Miska jest stabilna i szczelna, co sprawia, że doskonale nadaje się na piknik, spacer czy całodzienną wyprawę na plażę.

Podczas wakacji z maluszkiem zawsze warto mieć przy sobie miękki kocyk. Pled Kolorino doskonale spisze się na pikniku na plaży, podczas odpoczynku na łące, w czasie chłodniejszego popołudnia czy wieczoru. Uśmiechnięte buzie Hipopotama, Lwa, Kaczuszki i innych zwierzątek będą towarzyszyły wakacyjnym zabawom dziecka.

Podróż z maluszkiem – czy to na wakacje, czy już w trakcie urlopu – to prawdziwe wyzwanie! A dla dzieci nie ma wakacji bez zabawek! Kiedy w czasie długiej podróży maluszek nie będzie chciał już spokojnie siedzieć w foteliku, z pomocą mogą przyjść właśnie zabawki Kolorino. Kolorowe grzechotki czy chusteczki - Przytulanki można podawać do rączki, a do przedniego fotela, za którym siedzi mały pasażer, przypiąć kolorową sprężynkę Kolorino. Obowiązkowo należy zabrać ulubioną przytulankę, bez której dziecko nie wyobraża sobie zasypiania.

 

 

źródło:

www.otopr.pl 

  

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner