CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Upominek z okazji narodzin dziecka

Upominek z okazji narodzin dziecka


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pojawienie się dziecka na świecie to czas odwiedzin, gratulacji i najserdeczniejszych życzeń. Zakorzenione jest również przekonanie, że małe dziecko  i jego rodziców obdarowuje się podarunkami w czasie pierwszych odwiedzin. Jakby nie patrząc narodziny to wielkie wydarzenie i każdy przybywający, aby przywitać dziecko chce uczcić tą wydatkową chwile dając symboliczny podarunek. Pojawia się tylko pytanie, co można przynieść takiemu maleństwu?

 

 

 

 

 

 

 

 Ten sam problem dotyczy innych okazji tj., chrzest, mikołaj czy tez dzień dziecka. W trakcie wyboru prezentu dla starszego dziecka sprawa jest nieco łatwiejsza. Ma już sprecyzowany gust, jest świadome, co chciałoby dostać i co najważniejsze potrafi to zakomunikować. Natomiast maluszek nie rozumie całego tego zamieszania wokół jego osoby i obdarowywania go upominkami. Dlatego też przy wyborze prezentu najczęściej kierujemy się potrzebami rodziców i szukamy pomysłu, co mogłoby się im przydać w opiece nad niemowlęciem. Jednak wbrew pozorom wcale nie jest łatwo wymyślić nie standardowy, oryginalny, a do tego praktyczny prezent.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dla poszukujących oryginalnego i praktycznego pomysłu sklep

 

 

www.babymama.pl

proponuje oferuje gotowe zestawy upominkowe marki Inch Blue.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw upominkowy Inch Blue jest to pięknie opakowany prezent składający się z body z długim rękawem oraz pary wygodnych bucików. Jest to idealny podarunek dla każdego malucha i ucieszy niejedną mamę. Do wyboru jest kilka wariantów zestawu: Wesoły Piesek, Słodki Miś, Seledynowa Owieczka i Błękitna Owieczka.

 

 

 

 

 

 

 

 

W zestawach szczególną uwagę przyciągają buciki wykonane z miękkiej, naturalnej i oddychającej skórki, która pozwala dziecięcej stópce na prawidłowy rozwój. Posiadają antypoślizgowe podeszwy oraz elastyczny wkład wokół kostki, który stabilizuje chód oraz ułatwia dopasowanie obuwia do stopy. Buciki Inch Blue to bardzo praktyczny prezent - są naprawdę wytrzymałe i będą służyły dziecku przez okres przynajmniej 6 miesięcy. Zaleca się, aby buty Inch Blue używać w domu, podczas podróży samochodem albo w wózku. Zapewniają one, bowiem bezstresowe wkroczenie dziecka w nowy etap – noszenia obuwia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dostępny rozmiar:

 

 

Body z długim rękawem 68-80 cm,

 

 

długość bucika 12 cm.( 6-12 miesięcy ) – rozmiar bucika  19-20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw upominkowy Inch Blue

 

 

www.babymama.pl

 

 

  cena: 158 pln

 

 

 

więcej w aktualnościachNie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner