Mamą być

Wszystko o macierzyństwie o jego trudach i radościach.

Mamą być

Postprzez Iza » Pon Kwi 27, 2009 2:04 pm

Czyli ogólny temat o macierzyństwie. Dziecko to zmiany w życiu kobiety, kiedy zostaje się matką wchodzi się tak jakby w inny wymiar ;) Jakie są wasze odczucia po urodzeniu dzidziusia, jakie to uczucie mieć małą bezbronną istotkę, widzieć jak dorasta, jak się zmienia ? Temat do nieco filozoficznych rozważań ;)
Iza

Dołączenie: Pią Kwi 24, 2009 12:07 pm

Re: Mamą być

Postprzez Monika » Czw Wrz 03, 2009 11:57 am

Do tej pory wszystko w moim życiu było ściśle zaplanowane Kiedy dowiedziałam się że jestem w ciązy - Zupełne zaskoczenie. Długo to do mnie docierało. Ale kiedy dotarło od razu poczułam się szczęśliwa. Teraz dzidziuś jest już ze mną I choć wiem, że nie będzie lekko, to bardzo się cieszę!
Bardzo się cieszę, że trafiłam na tę stronkę! chciałabym też czasami porozmawiać na forum prosić o porade czy podzielić się własnym doświadzceniem, choć przyznaję, że mój czas jest bardzo ograniczony ale mam nadzieje że się uda!. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy! :D
Monika

Dołączenie: Śro Wrz 02, 2009 7:33 pm

Re: Mamą być

Postprzez dorota » Wto Wrz 15, 2009 12:33 pm

Fajnie być mamą każda z nas to wie,Mamy swoje wzloty , upadki, chwile niepokoju i radości taka nasza rola. Ale są momenty kiedy nasze pociechy rozbrajają nas na potęgę. :lol: Jest wiele takich chwil ale mnie najbardziej rozwala bezzębny uśmiech mojego malucha gdy wejdę do pokoju sprawdzić czy jeszcze śpi a tu wita mnie ogromny uśmiech!. Ten bezzębny uśmiech mówiący fajnie ,że już jesteś mamusiu, czekałam na ciebie bo ja już nie śpię wynagradza mi wszystko i daje siłę na kolejne zmagania :D
dorota

Dołączenie: Wto Wrz 15, 2009 10:12 am

Powróć do Być Mamą

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość